Jak grać w sloty online? Przewodnik dla początkujących

Czy kiedykolwiek chciałeś zagrać na sloty online, ale nie wiesz jak? W tym przewodniku dla początkujących omawiamy podstawy gry na darmowych slotach online – ich zasady i sposób korzystania, który da ci wygraną.

Czytaj dalej, by poznać przykłady świetnych automatów online, dzięki którym staniesz na najlepszej drodze do rozkoszowania się wszystkim, co ma do zaoferowania świat automatów.

Ranga Casino Bonus Ocena Odwiedzić
1 LVbet logo Bonus 4000 PLN + 1000 LV spins Odwiedzić Przejrzeć
2 LuckyDino 400 € + do 100 darmowych spinów Odwiedzić Przejrzeć
3 11 darmowych spinów bez depozytu! Odwiedzić Przejrzeć

Sloty Online: Podstawowe zasady automatów

Głównym celem automatów do gry jest zakręcanie rolek, aby ustawiać rzędy tego samego symbolu. Gniazda różnią się liczbą bębnów, ale główne wejście jest zawsze takie samo. Gracze włączają obrót bębnów, klikając przycisk obracania, a następnie obstawiając pieniądze na każdym spinie.

Jeśli co najmniej 3 takie same symbole pojawią się wzdłuż linii wypłat – wygrywasz! Kwota wygranej zależy od tego, ile obstawiasz i ile punktów wart jest każdy symbol. Różne sloty mają różne symbole i różne wartości dla każdego symbolu.

Tabela wypłat

Pamiętaj, aby przeczytać tabelę wypłat przed rozpoczęciem gry. Im więcej symbol jest wart, tym mniejsza jest jego szansa pojawienia się. Tabela wypłat jest dostępna w menu głównym wszystkich automatów i informuje o zasadach gry w sloty online oraz o wartości i funkcji wszystkich symboli w grze.

Rolka

Rzędy slotu to tak zwane bębny. W fizycznych automatach do gier te bębny obracają się. Teraz, w wideo i na slotach online za darmo, bębny mają tylko wygląd wirowania, podczas gdy generator liczb losowych (RNG) wybiera symbole, które pojawią się, gdy rolka przestanie “wirować”. Większość tradycyjnych automatów ma 5 bębnów, ale ta liczba może być większa lub mniejsza w zależności od slotu. Szpule składają się z różnych kolumn symboli. Niektóre bębny mogą zawierać tylko 3 kolumny, podczas gdy inne mogą zawierać o wiele więcej.

Liczba bębnów i kolumn w slocie może mieć drastyczny wpływ na prawdopodobieństwo wygranej. Zawsze zwracaj uwagę na kołowrotek i numer kolumny przed jej odtworzeniem, jeśli szukasz określonego typu automatu.

400 € + do 100 darmowych spinów

Sloty Online: Zakłady

Kiedy obstawiasz pieniądze, nie obstawiasz całości stawki, którą możesz wygrać. Stawiasz pewną sumę pieniędzy na każdą z linii. Jeśli więc całkowity zakład wynosi 10 centów, a masz aktywnych 10 linii, twój prawdziwy zakład to 1 cent za linię. Jeśli zdobędziesz zakład w dowolnej linii, wygrywasz tylko w zakładzie 1 cent na tę linię, nie całkowity zakład 10 centów.

Pozostałe 9 nie zostanie policzone. Oczywiście, jeśli wygrasz na 2 różnych liniach, całkowita wygrana to suma wygranej na dwóch liniach, a pozostałe 8 linii nie zostanie policzone.

Rundy bonusowe

Rundy bonusowe są tajną bronią każdego dobrego automatu. Podstawy po prostu już nie wystarczają. Graliśmy w zwykły automat zbyt wiele razy, aby nas on ekscytował. Naprawdę świetne sloty online to te, które zaskakują cię dodatkowymi opcjami.

Rundy bonusowe są zwykle aktywowane przez obracanie pewnej liczby symboli Scatter, zwykle trzech. Gdy tak się stanie, może rozpocząć się runda bonusowa. Oczywiście automat może nie mieć dodatkowych rund. Może też mieć jedą lub kilka, rund które są aktywowane w inny sposób. Tradycyjnie jednak symbole Scatter są sposobem w jaki slot aktywuje swoją rundę bonusową.

Wspaniałą rzeczą w rundach bonusowych jest to, że są one oddzielone od podstawowej wersji gry. Mogą być kompletnie różne, do tego stopnia, że niektóre rundy bonusowe są jak gra w zupełnie inne gry.

Bezpłatny tryb wirowania

Swobodny tryb wirowania na darmowych slotach bez depozytu znaczy dokładnie to, co mówi nazwa.

Twój zakład następuje po wygraniu rundy darmowych obrotów. Następnie masz ustaloną liczbę darmowych spinów, która umożliwia ci zdobycie całej sumy, którą wygrałeś na koniec rundy. Niektóre sloty online mogą rzucić dodatkowe symbole Wild lub mnożniki, aby twoje darmowe spiny były warte o wiele więcej niż normalnie.

400 € + do 100 darmowych spinów