Czy to możliwe, aby wypróbować wszystkie sloty online na świecie?

Wielkie wyzwanie – sloty online za darmo

Pytanie o sloty online za darmo wydaje się nietypowe i trudne do odpowiedzenia. Czy ktoś w ogóle chciałby zupełnie na poważnie osobiście zagrać we wszystkie rodzaje gier hazardowych? W dzisiejszych czasach wielu ludzi spędza swój czas online praktycznie bez przerwy. Szukają stale nowych źródeł frajdy.

Jedną z takich popularnych źródeł rozrywki są gry hazardowe, sloty online, czy zakłady sportowe. Ty także prawdopodobnie lubisz ten rodzaj rozrywki, inaczej by cię tutaj nie było, prawda?

Ranga Casino Bonus Ocena Odwiedzić
1 LVbet logo Bonus 4000 PLN + 1000 LV spins Odwiedzić Przejrzeć
2 LuckyDino 400 € + do 100 darmowych spinów Odwiedzić Przejrzeć
3 11 darmowych spinów bez depozytu! Odwiedzić Przejrzeć

Od razu warto zastanowić się ile może istnieć slotów online za darmo. Na samym początku zacznijmy od wskazania ich rodzajów i krótkiego opisu.

Rodzaje slotów online pod względem wyglądu

  1. Klasyki – Nie różnią się one absolutnie niczym od zwykłych jednorękich bandytów, które istnieją w realnym świecie i zapełniają wszystkie kasyna świata. W takim wypadku po prostu „wrzucasz” wirtualne pieniądze i pociągasz za wirtualną wajchę. W przypadku wylosowania trzech identycznych symboli odnosisz zwycięstwo i wygrywasz pieniądze. Proste? Jak najbardziej.
  2. Automaty video – Te z kolei różnią się od powyższych dodaniem dodatkowych efektów wizualnych, w postaci odtwarzania krótkich animacji.
  3. Automaty 3D – Można nazwać je szczytową formą rozwoju gier slotowych online. Tak jak w przypadku poprzedniej kategorii, automaty te są w stanie odtworzyć krótką animację, lecz w tym wypadku zastosowano do nich osiągnięcia technologii 3D.
  4. Mobilne gry – Są to gry, których wygląd został specjalnie przystosowany do gry na małym ekranie. Wszelkie przyciski i ważne funkcje zostały upchnięte na małej przestrzeni tak, aby nie było konieczności irytującego przewijania ekranu na boki lub w dół i w górę.

Te 4 kategorie rozróżniają sloty online pod względem ich wyglądu, czyli czegoś, co widać na pierwszy rzut oka. Wielu początkujących graczy może uważać, że jest to jedyna rzecz odróżniająca jedne gry od innych. Możne się wydawać, że tak naprawdę pod tą całą grafiką działa wszędzie taki sam program. Nie jest to jednak prawda.

Rodzaje slotów pod względem liczenia punktów

Nie trzeba być programistą, aby dostrzec wewnętrzne różnice między jedną, a drugą grą. Potrafi to każdy wystarczająco doświadczony gracz, który wypróbuje wiele różnych tytułów slotów online za darmo. Warto wskazać na przykład sposób, w jaki maszyna oblicza wynik gracza i przysługującą mu wypłatę.

11 darmowych spinów bez depozytu!
  1. Zwykły mnożnik – im więcej monet postawisz, tym proporcjonalnie więcej możesz ich wygrać. Czyli, przykładowo: jeśli postawisz 1 monetę, możesz wygrać 4, jeśli postawisz 2, możesz wygrać 8, jeśli postawisz 3, możesz wygrać 12.
  2. Bonusowy mnożnik – tutaj maszyna promuje jak najbardziej ryzykowne zagrania. Stawianie maksymalnej możliwej liczby monet może skutkować większą wygraną, niż wynikałoby to z proporcjonalnych obliczeń. Odwołując się do powyżej wspomnianego przykładu: jeśli postawisz maksymalną liczbę monet, czyli na przykład 20, możesz wygrać nie 80, ale aż 800 monet!
  3. Kilka linii płatności – możesz sam zdecydować, na którą linię obstawić zakład. Ich liczba może się wahać w zależności od rodzaju gry: od 3 do 9, w przypadku gry z trzema walcami. Jeśli nie obstawiłeś linii, na której akurat trafił się zwycięski układ – twój błąd! Dlatego też w tym wypadku niemal zawsze opłaca się obstawić wszystkie linie.

Już na przykładzie tych dwóch krótkich list widać, jak bardzo zróżnicowane są gry hazardowe online. W takim wypadku odpowiedź na pytanie z tytułu wydaje się wskazywać, że wypróbowanie ich absolutnie wszystkich – nie jest wykonalne. Warto jednak próbować, co ułatwiają nam twórcy, poprzez podarowanie nam do dyspozycji slotów online za darmo.